Twix Ice Cream Bar

Twix Ice Cream Bar
5 stk

Frost›Is

39,95 kr– 62,95 kr

Billigste pris 39,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1181 kJ (281 kcal)
Fedt15 g
heraf mættet fedt9,6 g
Kulhydrat34 g
heraf sukkerarter27 g
Protein2,8 g
Salt0,2 g

Beskrivelse

Twix isbar med kiks og chokoladeovertræk.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    39,95 kr
    5 stk7,99 kr/stk
  • SparSidst set i dag
    39,95 kr
    5 stk7,99 kr/stk
  • Wolt MarketSidst set i dag
    62,95 kr
    5 stk12,59 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Twix Ice Cream Bar 5 stk

Twix Ice Cream Bar (5 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Wolt Market til 62,95 kr — en forskel på 58%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Twix Ice Cream Bar eller udforske flere Frost.