Genora Orange Wine 2020

Genora Orange Wine 2020
750 ml

Drikkevarer›Vin

149,95 kr– 202,76 kr

Billigste pris 149,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Genora Orange Wine årgang 2020. 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    149,95 kr
    750 ml199,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    199,95 kr
    750 ml266,60 kr/l
  • SparSidst set i dag
    202,76 kr
    750 ml270,35 kr/l

Prishistorik (30 dage)

140 kr160 kr180 kr200 kr220 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Genora Orange Wine 2020 750 ml

Genora Orange Wine 2020 (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 149,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 202,76 kr — en forskel på 35%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Genora Orange Wine 2020 eller udforske flere Drikkevarer.