Frugtvin Kirsebærvin

Frugtvin Kirsebærvin
750 ml

Drikkevarer›Vin

35,00 kr– 35,13 kr

Billigste pris 35,00 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseDanmark

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Kirsebærvin, frugtvin. 750 ml.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    35,00 kr
    750 ml46,67 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,00 kr
    750 ml46,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    35,00 kr
    750 ml46,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    35,13 kr
    750 ml46,84 kr/l

Prishistorik (30 dage)

35 kr35 kr35 kr35 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Frugtvin Kirsebærvin 750 ml

Frugtvin Kirsebærvin fra Frugtvin (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Føtex til 35,13 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Frugtvin Kirsebærvin eller udforske flere Drikkevarer.