Frisko Filur

Frisko Filur
52 g

Frost›Is

10,00 kr– 12,00 kr

Billigste pris 10,00 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Frisko Filur is-fløde produkt fra Sverige i 54 ml størrelse.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i går
    10,00 kr
    52 g192,31 kr/kg
  • MenySidst set i går
    12,00 kr
    52 g230,77 kr/kg
  • SparSidst set i går
    12,00 kr
    52 g230,77 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr11 kr11 kr12 kr12 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Frisko Filur 52 g

Frisko Filur (52 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 12,00 kr — en forskel på 20%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Frisko Filur eller udforske flere Frost.