Frescobaldi Campone Brunello di Montalcino

Frescobaldi Campone Brunello di Montalcino
750 ml

Drikkevarer›Vin

289,00 kr

Billigste pris 289,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Frescobaldi Campone Brunello di Montalcino italiensk rødvin, 750 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 578,00 kr · 192,67 kr/stk · spar 289,00 krSidst set i dag
    289,00 kr
    750 ml385,33 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    289,00 kr
    750 ml385,33 kr/l
  • Bilka18 for 3468,00 kr · 192,67 kr/stk · spar 1734,00 krSidst set i dag
    289,00 kr
    750 ml385,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

150 kr200 kr250 kr300 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Frescobaldi Campone Brunello di Montalcino 750 ml

Frescobaldi Campone Brunello di Montalcino fra Frescobaldi (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 289,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Frescobaldi Campone Brunello di Montalcino eller udforske flere Drikkevarer.