François Montand Brut

François Montand Brut
375 ml

Drikkevarer›Vin

44,95 kr– 69,00 kr

Billigste pris 44,95 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseFrankrig

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

François Montand Brut champagne, 375 ml flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    44,95 kr
    375 ml119,87 kr/l
  • BilkaToGo3 for 138,00 kr · 46,00 kr/stk · spar 69,00 krSidst set i dag
    69,00 kr
    375 ml184,00 kr/l
  • Føtex36 for 1656,00 kr · 46,00 kr/stk · spar 828,00 krSidst set i dag
    69,00 kr
    10 ml6900,00 kr/l
  • Bilka36 for 1656,00 kr · 46,00 kr/stk · spar 828,00 krSidst set i dag
    69,00 kr
    10 ml6900,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af François Montand Brut 375 ml

François Montand Brut fra François Montand (375 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 44,95 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Bilka til 69,00 kr — en forskel på 54%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe François Montand Brut eller udforske flere Drikkevarer.