François Martenot Chablis

François Martenot Chablis
10 ml

Drikkevarer›Vin

59,00 kr– 99,00 kr

Billigste pris 59,00 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseFrankrig

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

François Martenot Chablis hvidt vin. 375 ml.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    59,00 kr
    375 ml157,33 kr/l
  • BilkaToGo3 for 198,00 kr · 66,00 kr/stk · spar 99,00 krSidst set i dag
    99,00 kr
    375 ml264,00 kr/l
  • Føtex36 for 2376,00 kr · 66,00 kr/stk · spar 1188,00 krSidst set i dag
    99,00 kr
    10 ml9900,00 kr/l
  • Bilka36 for 2376,00 kr · 66,00 kr/stk · spar 1188,00 krSidst set i dag
    99,00 kr
    10 ml9900,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af François Martenot Chablis 10 ml

François Martenot Chablis fra François Martenot (10 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,00 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Bilka til 99,00 kr — en forskel på 68%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe François Martenot Chablis eller udforske flere Drikkevarer.