Fløderand

Fløderand
900 ml

Frost›Is

31,95 kr– 36,95 kr

Billigste pris 31,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi725 kJ (174 kcal)
Fedt11 g
heraf mættet fedt6,9 g
Kulhydrat16 g
heraf sukkerarter16 g
Protein3,1 g
Salt0,02 g

Beskrivelse

Fløderand flødekilde i 900 ml beholder. Dansk produktion.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    31,95 kr
    900 ml35,50 kr/l
  • MenySidst set i dag
    31,95 kr
    900 ml35,50 kr/l
  • SparSidst set i dag
    36,95 kr
    900 ml41,06 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    36,95 kr
    900 ml41,06 kr/l

Prishistorik (30 dage)

31 kr32 kr33 kr34 kr35 kr36 kr37 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Fløderand 900 ml

Fløderand fra Polar Is (900 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 31,95 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Min Købmand til 36,95 kr — en forskel på 16%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Fløderand eller udforske flere Frost.