First Price Sveskegrød

First Price Sveskegrød
500 g

Frost›Is

12,95 kr– 14,95 kr

Billigste pris 12,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

First Price sveskegrød produceret fra Danmark, 500 gram.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i går
    12,95 kr
    500 g25,90 kr/kg
  • SparSidst set i går
    13,96 kr
    500 g27,92 kr/kg
  • MenySidst set i går
    14,95 kr
    500 g29,90 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

12 kr13 kr14 kr15 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af First Price Sveskegrød 500 g

First Price Sveskegrød (500 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Meny til 14,95 kr — en forskel på 15%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe First Price Sveskegrød eller udforske flere Frost.