Den Gamle Fabrik Jordbærmarmelade
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 837 kJ (200 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 48 g |
| heraf sukkerarter | 47 g |
| Protein | 0,5 g |
| Salt | 0,03 g |
Beskrivelse
Den Gamle Fabrik jordbærmarmelade produceret i Danmark. 600 g.
Priser i dag (4 butikker)
Vis grænsehandel
29,95 kr600 g49,92 kr/kg
Min KøbmandSidst set i går39,95 kr600 g66,58 kr/kg
SparSidst set i går39,95 kr600 g66,58 kr/kg
BilkaToGoSidst set i går47,58 kr600 g79,30 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Den Gamle Fabrik Jordbærmarmelade 600 g
Den Gamle Fabrik Jordbærmarmelade fra Den Gamle Fabrik (600 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 47,58 kr — en forskel på 59%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Den Gamle Fabrik Jordbærmarmelade eller udforske flere Kolonial.