Den Gamle Fabrik Dessertkirsebær

Den Gamle Fabrik Dessertkirsebær
370 g

Kolonial›Morgenmad, smørepålæg & marmelade

39,50 kr– 44,95 kr

Billigste pris 39,50 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi500 kJ (118 kcal)
Fedt0,5 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat27 g
heraf sukkerarter27 g
Protein0,5 g
Salt0 g

Beskrivelse

Den Gamle Fabrik dessertkirsebær i glasskal, 370 gram.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    39,50 kr
    370 g106,76 kr/kg
  • MenySidst set i går
    39,95 kr
    370 g107,97 kr/kg
  • SparSidst set i går
    39,95 kr
    370 g107,97 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i går
    44,95 kr
    370 g121,49 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

36 kr38 kr40 kr42 kr44 kr46 kr4. sep10. sep16. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Den Gamle Fabrik Dessertkirsebær 370 g

Den Gamle Fabrik Dessertkirsebær fra Den Gamle Fabrik (370 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,50 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Min Købmand til 44,95 kr — en forskel på 14%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Den Gamle Fabrik Dessertkirsebær eller udforske flere Kolonial.