Den Gamle Fabrik Cremet Hindbærmarmelade
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 852 kJ (204 kcal) |
| Fedt | 0,6 g |
| Kulhydrat | 47 g |
| heraf sukkerarter | 43 g |
| Protein | 0,6 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Den Gamle Fabrik cremet hindbærmarmelade, 350 g.
Priser i dag (6 butikker)
-
Wolt Market Sidst set i dag29,00 kr350 g 82,86 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag32,00 kr350 g 91,43 kr/kg -
Føtex Sidst set i dag32,95 kr350 g 94,14 kr/kg -
Meny Sidst set i dag32,95 kr350 g 94,14 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag32,95 kr350 g 94,14 kr/kg -
Spar Sidst set i dag35,95 kr350 g 102,71 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Den Gamle Fabrik Cremet Hindbærmarmelade 350 g
Den Gamle Fabrik Cremet Hindbærmarmelade fra Den Gamle Fabrik (350 g) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,00 kr hos Wolt Market , mens prisen er højest hos Spar til 35,95 kr — en forskel på 24% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Den Gamle Fabrik Cremet Hindbærmarmelade eller udforske flere Kolonial .