Dark Horse Sauvignon Blanc

Dark Horse Sauvignon Blanc
750 ml

Drikkevarer›Vin

84,95 kr– 89,95 kr

Billigste pris 84,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Dark Horse Sauvignon Blanc hvidvin fra USA. Flaske på 75 centiliter.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny2 for 165,00 kr · 82,50 kr/stk · spar 4,90 krSidst set i dag
    84,95 kr
    750 ml113,27 kr/l
  • SparSidst set i dag
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

80 kr85 kr90 kr95 kr100 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Dark Horse Sauvignon Blanc 750 ml

Dark Horse Sauvignon Blanc (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 84,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 89,95 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Dark Horse Sauvignon Blanc eller udforske flere Drikkevarer.