Danske Anicia Linser Øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 124 kJ (29 kcal) |
| Fedt | 1,6 g |
| Kulhydrat | 3,7 g |
| heraf sukkerarter | 4,5 g |
| Protein | 2,1 g |
| Kostfibre | 2,3 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologiske hele linser fra Danske Anicia. Dansk produkt. 300 g.
Priser i dag (2 butikker)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag40,14 kr300 g 133,80 kr/kg -
Meny Sidst set i dag49,95 kr300 g 166,50 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Danske Anicia Linser Øko 300 g
Danske Anicia Linser Øko (300 g) sammenlignes på tværs af 2 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 40,14 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Meny til 49,95 kr — en forskel på 24% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Danske Anicia Linser Øko eller udforske flere Kolonial .