Beskrivelse
Dava rapsolie i sprayflaske. 200 ml.
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 3349 kJ (817 kcal) |
| Fedt | 905 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Priser i dag (3 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag29,95 kr200 ml 149,75 kr/l -
Føtex Sidst set i dag29,95 kr200 ml 149,75 kr/l -
Nemlig(AI-matchet produkt) Sidst set i dag29,95 kr200 ml 149,75 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris