Daise Sunny Vanilla & Coconut Body Mist
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Daise body mist med duft af vanilje og kokos. 100 ml spray.
Priser i dag (3 butikker)
41,60 kr100 ml416,00 kr/l
41,60 kr100 ml416,00 kr/l
FøtexSidst set i dag52,00 kr100 ml520,00 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Daise Sunny Vanilla & Coconut Body Mist 100 ml
Daise Sunny Vanilla & Coconut Body Mist fra Daise (100 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 41,60 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 52,00 kr — en forskel på 25%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Daise Sunny Vanilla & Coconut Body Mist eller udforske flere Personlig pleje.
