Daise Bodyscrub Kokos

Daise Bodyscrub Kokos
510 g

Personlig pleje›Kropspleje

65,00 kr

Billigste pris 65,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Daise bodyscrub med kokosflavor i 510 g. Personlig plejeprodukt.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    65,00 kr
    510 g127,45 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    65,00 kr
    510 g127,45 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    65,00 kr
    510 g127,45 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

65 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Daise Bodyscrub Kokos 510 g

Daise Bodyscrub Kokos fra Daise (510 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 65,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Daise Bodyscrub Kokos eller udforske flere Personlig pleje.