Daise Hello Daise Raspberry & Mint Body Mist

Daise Hello Daise Raspberry & Mint Body Mist
100 ml

Personlig pleje›Kropspleje

41,60 kr– 52,00 kr

Billigste pris 41,60 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Daise body mist med smag af hindbær og mynte. Duftende kropsspray i 100 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    41,60 kr
    100 ml416,00 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    41,60 kr
    100 ml416,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    52,00 kr
    100 ml520,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

35 kr40 kr45 kr50 kr55 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Daise Hello Daise Raspberry & Mint Body Mist 100 ml

Daise Hello Daise Raspberry & Mint Body Mist fra Daise (100 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 41,60 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 52,00 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Daise Hello Daise Raspberry & Mint Body Mist eller udforske flere Personlig pleje.