Cs Pinot N Rose ØkoØkologisk

Cs Pinot N Rose Øko
750 ml

Drikkevarer›Vin

79,95 kr– 89,95 kr

Billigste pris 79,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Cs økologisk Pinot Noir rosvin i 750 ml flaske med 12% alkohol.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    82,95 kr
    750 ml110,60 kr/l
  • Spar2 for 150,00 kr · 75,00 kr/stk · spar 29,90 krSidst set i dag
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

78 kr80 kr82 kr84 kr86 kr88 kr90 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cs Pinot N Rose Øko 750 ml

Cs Pinot N Rose Øko (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 89,95 kr — en forskel på 13%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cs Pinot N Rose Øko eller udforske flere Drikkevarer.