Cremant Hubster Brut

Cremant Hubster Brut
750 ml

Drikkevarer›Vin

99,95 kr– 126,95 kr

Billigste pris 99,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Fransk Cremant Brut fra Hubster, 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • MenySidst set i dag
    119,95 kr
    750 ml159,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    126,95 kr
    750 ml169,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cremant Hubster Brut 750 ml

Cremant Hubster Brut (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 126,95 kr — en forskel på 27%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cremant Hubster Brut eller udforske flere Drikkevarer.