Crémant De Loire Brut

Crémant De Loire Brut
750 ml

Drikkevarer›Vin

99,95 kr– 101,95 kr

Billigste pris 99,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Crémant De Loire Brut skumvin fra Frankrig med 12% alkohol i 75 cl flaske. Fransk kvalitets-skumvin.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • MenySidst set i dag
    101,95 kr
    750 ml135,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

100 kr100 kr101 kr101 kr102 kr102 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Crémant De Loire Brut 750 ml

Crémant De Loire Brut (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 101,95 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Crémant De Loire Brut eller udforske flere Drikkevarer.