Crazy Tropez Rosé 12,5%

Crazy Tropez Rosé 12,5%
750 ml

Drikkevarer›Vin

99,95 kr

Billigste pris 99,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Crazy Tropez rosé vin fra Frankrig med 12,5% alkohol i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • Spar2 for 146,00 kr · 73,00 kr/stk · spar 53,90 krSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

80 kr85 kr90 kr95 kr100 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Crazy Tropez Rosé 12,5% 750 ml

Crazy Tropez Rosé 12,5% (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Crazy Tropez Rosé 12,5% eller udforske flere Drikkevarer.