Cornetto King Cone

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1102 kJ (268 kcal) |
| Fedt | 13 g |
| heraf mættet fedt | 12 g |
| Kulhydrat | 33 g |
| heraf sukkerarter | 25 g |
| Protein | 3,1 g |
| Kostfibre | 0,9 g |
| Salt | 0,21 g |
Beskrivelse
Cornetto King is i vaffelkop med vaniljeis, chokoladeoverdrag og chokoladesauce.
Priser i dag (3 butikker)
Min KøbmandSidst set i går32,00 kr145 g220,69 kr/kg
MenySidst set i går40,00 kr145 g275,86 kr/kg
SparSidst set i går40,00 kr145 g275,86 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Cornetto King Cone 145 g
Cornetto King Cone (145 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 32,00 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 40,00 kr — en forskel på 25%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cornetto King Cone eller udforske flere Frost.
