Consigna Chardonnay

Consigna Chardonnay
750 ml

Drikkevarer›Vin

79,00 kr

Billigste pris 79,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Consigna Chardonnay hvidt vin.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 158,00 kr · 52,67 kr/stk · spar 79,00 krSidst set i dag
    79,00 kr
    750 ml105,33 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    79,00 kr
    750 ml105,33 kr/l
  • Bilka18 for 948,00 kr · 52,67 kr/stk · spar 474,00 krSidst set i dag
    79,00 kr
    750 ml105,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Consigna Chardonnay 750 ml

Consigna Chardonnay fra Consigna (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Consigna Chardonnay eller udforske flere Drikkevarer.