Chateau Recougne Bordeaux

Chateau Recougne Bordeaux
750 ml

Drikkevarer›Vin

89,95 kr– 99,95 kr

Billigste pris 89,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Chateau Recougne Bordeaux rødvin fra Frankrig i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l
  • Spar2 for 160,00 kr · 80,00 kr/stk · spar 39,90 krSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Chateau Recougne Bordeaux 750 ml

Chateau Recougne Bordeaux (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 89,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 99,95 kr — en forskel på 11%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Chateau Recougne Bordeaux eller udforske flere Drikkevarer.