Charles Montaine Brut

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Charles Montaine Brut champagne fra Frankrig. 12,5% alkohol, 750 ml flaske.
Priser i dag (3 butikker)
Vis grænsehandel
SparSidst set i dag199,95 kr750 ml266,60 kr/l
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i dag229,99 kr750 ml306,65 kr/l
MenySidst set i dag239,95 kr750 ml319,93 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Charles Montaine Brut 750 ml
Charles Montaine Brut (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 199,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 239,95 kr — en forskel på 20%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Charles Montaine Brut eller udforske flere Drikkevarer.

