Castillo De Anna Rosé

Castillo De Anna Rosé
750 ml

Drikkevarer›Vin

42,95 kr– 44,95 kr

Billigste pris 42,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Castillo De Anna rosévin fra Spanien. 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Spar2 for 84,00 kr · 42,00 kr/stk · spar 1,90 krSidst set i dag
    42,95 kr
    750 ml57,27 kr/l
  • MenySidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • Min Købmand2 for 84,00 kr · 42,00 kr/stk · spar 5,90 krSidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

39 kr40 kr41 kr42 kr43 kr44 kr45 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Castillo De Anna Rosé 750 ml

Castillo De Anna Rosé (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 42,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 44,95 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Castillo De Anna Rosé eller udforske flere Drikkevarer.