Castillo De Anna Hvid

Castillo De Anna Hvid
750 ml

Drikkevarer›Vin

43,95 kr– 44,95 kr

Billigste pris 43,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Castillo De Anna hvidvin fra Spanien, 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Spar2 for 84,00 kr · 42,00 kr/stk · spar 3,90 krSidst set i går
    43,95 kr
    750 ml58,60 kr/l
  • MenySidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • Tidligere priser
  • Min KøbmandSidst set 5 dage siden
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

41 kr42 kr43 kr44 kr45 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Castillo De Anna Hvid 750 ml

Castillo De Anna Hvid (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 43,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 44,95 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Castillo De Anna Hvid eller udforske flere Drikkevarer.