Casalforte Prosecco 11%

Casalforte Prosecco 11%
750 ml

Drikkevarer›Vin

88,95 kr– 89,95 kr

Billigste pris 88,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Casalforte Prosecco fra Italien med 11% alkohol i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i går
    88,95 kr
    750 ml118,60 kr/l
  • MenySidst set i går
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l
  • Tidligere priser
  • Min KøbmandSidst set 4 dage siden
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

89 kr89 kr89 kr89 kr90 kr90 kr90 kr3. sep9. sep15. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Casalforte Prosecco 11% 750 ml

Casalforte Prosecco 11% (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 88,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 89,95 kr — en forskel på 1%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Casalforte Prosecco 11% eller udforske flere Drikkevarer.