Casalforte Campistorti

Casalforte Campistorti
750 ml

Drikkevarer›Vin

99,95 kr

Billigste pris 99,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Italiensk rødvin Casalforte Campistorti i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • Spar2 for 150,00 kr · 75,00 kr/stk · spar 49,90 krSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr110 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Casalforte Campistorti 750 ml

Casalforte Campistorti (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Casalforte Campistorti eller udforske flere Drikkevarer.