Casa Gran del Siurana GR-174 Priorat

Casa Gran del Siurana GR-174 Priorat
750 ml

Drikkevarer›Vin

159,00 kr

Billigste pris 159,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Spansk rødvin fra Priorat-regionen. Casa Gran del Siurana GR-174.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 318,00 kr · 106,00 kr/stk · spar 159,00 krSidst set i dag
    159,00 kr
    750 ml212,00 kr/l
  • Føtex18 for 1908,00 kr · 106,00 kr/stk · spar 954,00 krSidst set i dag
    159,00 kr
    750 ml212,00 kr/l
  • Bilka18 for 1908,00 kr · 106,00 kr/stk · spar 954,00 krSidst set i dag
    159,00 kr
    750 ml212,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

80 kr100 kr120 kr140 kr160 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Casa Gran del Siurana GR-174 Priorat 750 ml

Casa Gran del Siurana GR-174 Priorat fra Casa Gran del Siurana (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 159,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Casa Gran del Siurana GR-174 Priorat eller udforske flere Drikkevarer.