Cantine Pellegrino Marsala Superiore

Cantine Pellegrino Marsala Superiore
750 ml

Drikkevarer›Vin

77,95 kr– 79,95 kr

Billigste pris 77,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Energi214 kJ (51 kcal)
Kulhydrat6,3 g
heraf sukkerarter1,4 g
Salt1,56 g

Beskrivelse

Cantine Pellegrino 1880 Meneo Marsala Superiore Garibaldi Dolce, italiensk dessertvin, 750 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    77,95 kr
    750 ml103,93 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    77,95 kr
    750 ml103,93 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Cantine Pellegrino Marsala Superiore 750 ml

Cantine Pellegrino Marsala Superiore fra Cantine Pellegrino 1880 (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 77,95 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 79,95 kr — en forskel på 3%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Cantine Pellegrino Marsala Superiore eller udforske flere Drikkevarer.