Calvet Reserve Bordeaux

Calvet Reserve Bordeaux
10 ml

Drikkevarer›Vin

59,00 kr

Billigste pris 59,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseFrankrig

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Calvet Reserve Bordeaux rødvin i 375 ml flaske. Fransk bordeaux kvalitetsvine.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 118,00 kr · 39,33 kr/stk · spar 59,00 krSidst set i dag
    59,00 kr
    375 ml157,33 kr/l
  • Føtex36 for 1416,00 kr · 39,33 kr/stk · spar 708,00 krSidst set i dag
    59,00 kr
    10 ml5900,00 kr/l
  • Bilka36 for 1416,00 kr · 39,33 kr/stk · spar 708,00 krSidst set i dag
    59,00 kr
    10 ml5900,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

59 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Calvet Reserve Bordeaux 10 ml

Calvet Reserve Bordeaux fra Calvet (10 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Calvet Reserve Bordeaux eller udforske flere Drikkevarer.