California Spring Rødvin

California Spring Rødvin
750 ml

Drikkevarer›Vin

49,95 kr– 52,99 kr

Billigste pris 49,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

California Spring rødvin fra USA i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    49,95 kr
    750 ml66,60 kr/l
  • Spar2 for 95,00 kr · 47,50 kr/stk · spar 10,98 krSidst set i går
    52,99 kr
    750 ml70,65 kr/l
  • Tidligere priser
  • Min KøbmandSidst set 4 dage siden
    52,95 kr
    750 ml70,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

49 kr50 kr51 kr52 kr53 kr3. sep9. sep15. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af California Spring Rødvin 750 ml

California Spring Rødvin (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 52,99 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe California Spring Rødvin eller udforske flere Drikkevarer.