Brit Vådfoder med fisk og lakseolie

Brit Vådfoder med fisk og lakseolie
400 g

Dyremad›Hunde

22,00 kr

Billigste pris 22,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Brit vådfoder til katte med fisk og lakseolie, 400 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    22,00 kr
    400 g55,00 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    22,00 kr
    400 g55,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    22,00 kr
    400 g55,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Brit Vådfoder med fisk og lakseolie 400 g

Brit Vådfoder med fisk og lakseolie fra Brit (400 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 22,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Brit Vådfoder med fisk og lakseolie eller udforske flere Dyremad.