Brit Godbidder Laks og Dild

Brit Godbidder Laks og Dild
180 g

Dyremad›Hunde

28,90 kr

Billigste pris 28,90 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Godbidder fra Brit med laks og dild.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    28,90 kr
    180 g160,56 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    28,90 kr
    180 g160,56 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    28,90 kr
    180 g160,56 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr22 kr24 kr26 kr28 kr30 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Brit Godbidder Laks og Dild 180 g

Brit Godbidder Laks og Dild fra Brit (180 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 28,90 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Brit Godbidder Laks og Dild eller udforske flere Dyremad.