Brit Premium Senior Kylling Tørfoder

Brit Premium Senior Kylling Tørfoder
3 kg

Dyremad›Hunde

119,00 kr– 120,00 kr

Billigste pris 119,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Brit Premium seniortørfoder til hunde med kylling, 3 kg.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexSidst set i dag
    119,00 kr
    3 kg39,67 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    120,00 kr
    3 kg40,00 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    120,00 kr
    3 kg40,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Brit Premium Senior Kylling Tørfoder 3 kg

Brit Premium Senior Kylling Tørfoder fra Brit Premium (3 kg) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 119,00 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 120,00 kr — en forskel på 1%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Brit Premium Senior Kylling Tørfoder eller udforske flere Dyremad.