Big Top Zinfandel

Big Top Zinfandel
750 ml

Drikkevarer›Vin

89,95 kr– 94,95 kr

Billigste pris 89,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Big Top Zinfandel rødvin fra USA i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Spar2 for 140,00 kr · 70,00 kr/stk · spar 39,90 krSidst set i dag
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l
  • MenySidst set i dag
    94,95 kr
    750 ml126,60 kr/l
  • Min Købmand2 for 135,00 kr · 67,50 kr/stk · spar 54,90 krSidst set i dag
    94,95 kr
    750 ml126,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

89 kr90 kr91 kr92 kr93 kr94 kr95 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Big Top Zinfandel 750 ml

Big Top Zinfandel (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 89,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 94,95 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Big Top Zinfandel eller udforske flere Drikkevarer.