Beringer Clas. Chardonnay

Beringer Clas. Chardonnay
750 ml

Drikkevarer›Vin

79,95 kr– 84,95 kr

Billigste pris 79,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Beringer klassisk Chardonnay hvidvin fra USA i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • SparSidst set i dag
    84,95 kr
    750 ml113,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    84,95 kr
    750 ml113,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

79 kr80 kr81 kr82 kr83 kr84 kr85 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Beringer Clas. Chardonnay 750 ml

Beringer Clas. Chardonnay fra Beringer (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 84,95 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Beringer Clas. Chardonnay eller udforske flere Drikkevarer.