Banrock Station Reserve Cabernet Sauvignon Shiraz

Banrock Station Reserve Cabernet Sauvignon Shiraz
750 ml

Drikkevarer›Vin

79,97 kr

Billigste pris 79,97 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer
OprindelseAustralien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Banrock Station Reserve Cabernet Sauvignon Shiraz 750 ml. Australsk rødvin.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 159,94 kr · 53,31 kr/stk · spar 79,97 krSidst set i dag
    79,97 kr
    750 ml106,63 kr/l
  • Føtex18 for 959,64 kr · 53,31 kr/stk · spar 479,82 krSidst set i dag
    79,97 kr
    750 ml106,63 kr/l
  • Bilka18 for 959,64 kr · 53,31 kr/stk · spar 479,82 krSidst set i går
    79,97 kr
    750 ml106,63 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Banrock Station Reserve Cabernet Sauvignon Shiraz 750 ml

Banrock Station Reserve Cabernet Sauvignon Shiraz fra Banrock Station (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,97 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Banrock Station Reserve Cabernet Sauvignon Shiraz eller udforske flere Drikkevarer.