Balthazar Blanc 2025

Balthazar Blanc 2025
750 ml

Drikkevarer›Vin

65,00 kr– 89,95 kr

Billigste pris 65,00 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Balthazar Blanc hvidvin fra 2025.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i går
    65,00 kr
    750 ml86,67 kr/l
  • MenySidst set i går
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l
  • SparSidst set i går
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Balthazar Blanc 2025 750 ml

Balthazar Blanc 2025 (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 65,00 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 89,95 kr — en forskel på 38%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Balthazar Blanc 2025 eller udforske flere Drikkevarer.