Backhouse Pinot Noir

Backhouse Pinot Noir
750 ml

Drikkevarer›Vin

139,00 kr

Billigste pris 139,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer
OprindelseUSA

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Backhouse Pinot Noir rødvin i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 278,00 kr · 92,67 kr/stk · spar 139,00 krSidst set i dag
    139,00 kr
    750 ml185,33 kr/l
  • Føtex18 for 1668,00 kr · 92,67 kr/stk · spar 834,00 krSidst set i går
    139,00 kr
    750 ml185,33 kr/l
  • Bilka18 for 1668,00 kr · 92,67 kr/stk · spar 834,00 krSidst set i går
    139,00 kr
    750 ml185,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

139 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Backhouse Pinot Noir 750 ml

Backhouse Pinot Noir fra Backhouse (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 139,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Backhouse Pinot Noir eller udforske flere Drikkevarer.