Australian Outback Shiraz Rosé

Australian Outback Shiraz Rosé
3 L

Drikkevarer›Vin

89,99 kr– 139,95 kr

Billigste pris 89,99 kr hos Fakta Tyskland — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Australian Outback rosé vin, Shiraz, 13%, 300 cl flaske fra Australien.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • Fakta TysklandSidst set i går
    89,99 kr
    3 L30,00 kr/l
  • SparSidst set i går
    129,95 kr
    3 L43,32 kr/l
  • MenySidst set i går
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l

Prishistorik (30 dage)

80 kr90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr140 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Australian Outback Shiraz Rosé 3 L

Australian Outback Shiraz Rosé (3 L) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 89,99 kr hos Fakta Tyskland , mens prisen er højest hos Min Købmand til 139,95 kr — en forskel på 56%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Australian Outback Shiraz Rosé eller udforske flere Drikkevarer.