Australian Outback Shiraz 13,5%

Australian Outback Shiraz 13,5%
3 L

Drikkevarer›Vin

129,95 kr– 139,95 kr

Billigste pris 129,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Australian Outback Shiraz rødvin med 13,5% alkohol. 300 cl.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • SparSidst set i går
    129,95 kr
    3 L43,32 kr/l
  • MenySidst set i går
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    139,95 kr
    3 L46,65 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr140 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Australian Outback Shiraz 13,5% 3 L

Australian Outback Shiraz 13,5% (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 129,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 139,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Australian Outback Shiraz 13,5% eller udforske flere Drikkevarer.