Augustina White 14,5%Økologisk

Augustina White 14,5%
3 L

Drikkevarer›Vin

119,95 kr– 134,95 kr

Billigste pris 119,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Augustina økologisk hvidvin fra Spanien med 14,5% alkohol. 3 liter bag-in-box.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    119,95 kr
    3 L39,98 kr/l
  • SparSidst set i går
    119,95 kr
    3 L39,98 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    134,95 kr
    3 L44,98 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr140 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Augustina White 14,5% 3 L

Augustina White 14,5% (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 119,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 134,95 kr — en forskel på 13%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Augustina White 14,5% eller udforske flere Drikkevarer.