Augustina Organico rødvin øko bibØkologisk

Augustina Organico rødvin øko bib
3 L

Drikkevarer›Vin

119,95 kr

Billigste pris 119,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Augustina Organico økologisk rødvin på bib fra Spanien, 3 liter.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    119,95 kr
    3 L39,98 kr/l
  • SparSidst set i går
    119,95 kr
    3 L39,98 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    119,95 kr
    3 L39,98 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr140 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Augustina Organico rødvin øko bib 3 L

Augustina Organico rødvin øko bib (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 119,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Augustina Organico rødvin øko bib eller udforske flere Drikkevarer.