Argiano Cuvée Philipson Toscana Rosso

Argiano Cuvée Philipson Toscana Rosso
750 ml

Drikkevarer›Vin

149,00 kr

Billigste pris 149,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Italiensk rødvin fra Toscana af Argiano Cuvée Philipson.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 298,00 kr · 99,33 kr/stk · spar 149,00 krSidst set i går
    149,00 kr
    750 ml198,67 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    149,00 kr
    750 ml198,67 kr/l
  • Bilka18 for 1788,00 kr · 99,33 kr/stk · spar 894,00 krSidst set i går
    149,00 kr
    750 ml198,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

149 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Argiano Cuvée Philipson Toscana Rosso 750 ml

Argiano Cuvée Philipson Toscana Rosso fra Argiano (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 149,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Argiano Cuvée Philipson Toscana Rosso eller udforske flere Drikkevarer.