Appassinero Bianco 12,5%

Appassinero Bianco 12,5%
750 ml

Drikkevarer›Vin

65,00 kr– 74,95 kr

Billigste pris 65,00 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Appassinero italiensk hvidvin med 12,5% alkohol i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i går
    65,00 kr
    750 ml86,67 kr/l
  • MenySidst set i går
    74,95 kr
    750 ml99,93 kr/l
  • Spar2 for 120,00 kr · 60,00 kr/stk · spar 29,90 krSidst set i går
    74,95 kr
    750 ml99,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Appassinero Bianco 12,5% 750 ml

Appassinero Bianco 12,5% (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 65,00 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 74,95 kr — en forskel på 15%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Appassinero Bianco 12,5% eller udforske flere Drikkevarer.