Anne De Bourg Pinot Noir

Anne De Bourg Pinot Noir
750 ml

Drikkevarer›Vin

77,95 kr– 79,95 kr

Billigste pris 77,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Anne De Bourg Pinot Noir rødvin i 75 cl flaske fra Frankrig.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    77,95 kr
    750 ml103,93 kr/l
  • Spar2 for 110,00 kr · 55,00 kr/stk · spar 49,90 krSidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • Tidligere priser
  • Min KøbmandSidst set 5 dage siden
    77,95 kr
    750 ml103,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

65 kr70 kr75 kr80 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Anne De Bourg Pinot Noir 750 ml

Anne De Bourg Pinot Noir (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 77,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 79,95 kr — en forskel på 3%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Anne De Bourg Pinot Noir eller udforske flere Drikkevarer.