Anne De Bourg Chardonnay

Anne De Bourg Chardonnay
750 ml

Drikkevarer›Vin

69,95 kr– 74,95 kr

Billigste pris 69,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Anne De Bourg Chardonnay hvidvin fra Frankrig. 75 cl.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Min Købmand2 for 120,00 kr · 60,00 kr/stk · spar 19,90 krSidst set i går
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Spar2 for 140,00 kr · 70,00 kr/stk · spar 9,90 krSidst set i går
    74,95 kr
    750 ml99,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

65 kr70 kr75 kr80 kr85 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Anne De Bourg Chardonnay 750 ml

Anne De Bourg Chardonnay (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 74,95 kr — en forskel på 7%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Anne De Bourg Chardonnay eller udforske flere Drikkevarer.